Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/akotekc6/domains/akotek.com.tr/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/akotekc6/domains/akotek.com.tr/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/akotekc6/domains/akotek.com.tr/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Derin Kuyu Dalgıç Motopomp Montaj-Demontaj – Akotek
Satış: 0358 220 0016 Mehmet Paşa Mah. Atatürk Cad. 14-D Amasya
Servis: 0358 218 7119 Gümüşlü Mah. Saraydüzü Cad. No:3 Amasya

Derin Kuyu Dalgıç Motopomp Montaj-Demontaj

Dalgıç pompalar, genellikle yer altı sularının yer yüzüne çıkarılması maksadı ile kullanılıyor. Bu işlerin sıhhatli ve tam randımanlı yapılabilmesi için ise, dalgıç pompa montaj işleminin bu işte uzmanlaşmış kişiler tarafından ve usulüne uygun olarak yapılması gerekiyor. Özellikle montaj için seçilen firmalarla, montaj sonrası bakım ve onarım ile garanti sözleşmesi mutlaka yapılmalıdır.

Dalgıç Pompa Çeşitleri Nelerdir?

Dalgıç pompalar kullanım alanlarına göre; drenaj, atık ve kirli su, foseptik, bıçaklı ve ağır foseptik, çamurlu su, asansör flatörlü, parçalayıcı bıçaklı, temiz su ve paslanmaz temiz su dalgıç pompaları gibi çeşitli tiplerde bulunur. Bu pompalar kuyu derinliğine ve çekilecek su miktarına göre değişen güç ve büyüklükte de mevcuttur.

Montaj Nedir?

Bir ürünün hazır olan farklı parçalarının belirlenmiş bir amaca yönelik olarak tek bir ürünü ortaya çıkarabilmek üzerine yapılmakta olan birleştirme işlemidir. Montaj işlemi hayatımızın birçok alanında kullandığımız çok önemli bir yere sahiptir. Günümüzde artık üretilen ürünlerin tamamı montaj gerektirmektedir. Bu nedenle de montaj işlemini gerçekleştirecek ekiplere ihtiyaç duyulmaktadır.

//www.akotek.com.tr/wp-content/uploads/2018/11/hizmet_dalgic-motopomp-montaj-demontaj.jpg

Demontaj Nedir?

Üretilmiş olan bir ürünün montajının yapılmamış parçalarının bir araya getirilmeden önceki haline demontaj adı verilmektedir. Birçok ürün ya da hizmet müşterilerinin eline demonte halde gelmekte ve profesyonel ekipler tarafından montajlanmaktadır.

Montaj ve demontaj, iple erişim teknisyenlerinin bazı spesiyalleridir. İskele ya da vinç istihdam etmek genellikle çok maliyetlidir ve nispeten küçük bir inşaat ya da kurulumun bu tip teçhizata monte edilmesi zaman alıcıdır.

Tesisat montajında, elektrik işlerinde, çelik konstrüksiyonlarda ve Paratoner gibi çalışma alanlarında oldukça bilgili. İple erişim uzmanlarımız istenilen herhangi bir yükseklik ve yapıda hızlı ve etkili bir şekilde monte edilebilir veya söküm sağlayabilir.

Referanslardan örnek fotoğraflar: