Satış: 0358 220 0016 Mehmet Paşa Mah. Atatürk Cad. 14-D Amasya
Servis: 0358 218 7119 Gümüşlü Mah. Saraydüzü Cad. No:3 Amasya

Kurumsal

HAKKIMIZDA

Akotek Bobinaj İnşaat Malzemeleri Enerji Elektrik Elektronik Mühendislik ve Makina Sanayi Ticaret Ltd. Şti. 1983 yılında 12 metrekarelik dükkanda kurulmuş; Nurel Aktaş tarafından elektrikli motorların bobinaj sarım ile iş hayatına Akotek Bobinaj adı altında başlamıştır.

Şirketimiz, günümüzde elektrik motorları bobinaj sarımı ve satışının üzerine sürekli gelişim ve değişim hedeflerini ilke edinerek günümüzde, İmpo Dalgıç Pompa, C.R.I. Pumps, Standart Pompa, Sumak, Teknopomp, Varan Pompa, Smart Pompa, Alarko, Gamak, Watt, Emtaş, Kama, Güçbir Jeneratör, Dewalt, Black&Decker Metabo, Fimer Kaynak Makinaları, Makita, Dolmar gibi Türkiye ve Dünyada marka ve kalite imajına sahip firmalar ile çözüm ortaklığı satış, montaj ve servisliği ile birlikte Amasya'da tek yetkili bayii ve servistir.

2018 yılından itibaren şirketimiz tecrübeli satış ve servis personelleri ile güneş enerjisi ile sulama  sistemlerini de bünyesine katarak faaliyet göstermektedir.

Sektöründe gerçekleştirdiği başarılı ve özverili çalışma sürecini bugünlere taşıyan Akotek Bobinaj firmamız; markaların satış sonrası hizmeti bulunmayan hiç bir ürünün satışını yapmamaktadır. Çözüm ortakları ve bayiliği bulunduğu firmaların gücünü sahaya yansıtarak ürünlerde garantili satışı desteklemiştir.

https://www.akotek.com.tr/wp-content/uploads/2018/11/nurel_aktas-400x310.jpg
https://www.akotek.com.tr/wp-content/uploads/2018/11/kurucu_nurel_aktas2-400x400.jpg
Mağazalardan Fotoğraflar